Aktualności

Grupa NANarcotics Anonymous ‚Damy Radę’

Informujemy, że mityngi Grupy NA „Damy radę” odbywają się w pierwszą i trzecią sobotę każdego miesiąca w godz. 9.00 – 10.30.

Harmonogram najbliższych mittyngów:

  • 4 maja, 18 maja 2019 r.
  • 1 czerwiec, 15 czerwiec 2019 r.
  • 6 lipiec, 20 lipiec 2019 r.
  • 3 sierpień, 17 sierpień 2019 r.

Od września 2019 roku mityngi odbywać się będą w każdą sobotę.

wszystkie mityngi zamknięte, tzn. tylko dla osób uzależnionych

Kontakt: pomoc@borowikowa.pl , tel. 576 616 36352 345 33 04

Kliknij i poczytaj więcej o grupach NA


 

stock-footage-young-man-talking-with-his-therapist-at-therapy-session

Program ambulatoryjny

Strategia Ośrodka skupia się głownie wokół nurtu poznawczo – behawioralnego. Wykorzystujemy również dorobek innych nurtów psychoterapeutycznych. Stąd określić można nasze podejście jako integracyjne. Nasza oferta skierowana jest do osób doświadczających trudności związanych z uzależnieniem, czy też nadużywaniem substancji psychoaktywnych (w tym alkoholu)

Program terapii indywidualnej opracowano z uwzględnieniem specyficznych grup klientów. Wstępnym etapem terapii jest diagnozowanie oraz analiza aktualnej sytuacji klienta. Na tej podstawie dokonujemy doboru programu terapeutycznego.

Więcej:


Pkieliszekrogram Ograniczania Picia

Ośrodek Terapii Uzależnień „Borowikowa” oferuje możliwość udziału w Programie Ograniczania Picia POP, realizowanego zgodnie z zaleceniami Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, którego celem jest wypracowanie zdyscyplinowanego wzoru konsumpcji alkoholu.

Celem POP jest ograniczenie picia przez pacjenta, we współpracy z terapeutą, poprzez ustalenie planu picia i zasad określających ilość, częstość, kontekst, czas i miejsce używania alkoholu. Realizacja programu przez pacjenta ma przyczynić się do redukcji i zwiększenia kontroli nad ilością wypijanego alkoholu.

Program ograniczania picia nakierowany jest na poprawę funkcjonowania psychicznego i społecznego pacjenta, w tym zmianę jego postawy wobec spożywania alkoholu.

więcej …


 

Szukasz porady albo wsparcia?

NAPISZ: pomoc@borowikowa.pl

                 ZADZWOŃ: (52) 345 33 04,                              500 010 760, 797 537 993